Sniezna Pelnia

W niedzielę 09.02.2020 księżyc będzie w pełni. Każda pełnia w roku ma swoją nazwę. Nadchodząca to Śnieżna Pełnia (w tym czasie zazwyczaj jest śnieg) lub inaczej Hunger Moon (Głodny Księżyc- w dawnych czasach był to trudny okres w kwestii żywienia, trzeba było dobrze gospodarować zapasami), Candles Moon (Pełnia Świec- nawiązująca do sabatu Imbolc).

Księżyc będzie w znaku Lwa- idealny czas na miłość i zabawę!

W tym czasie będziesz miał pełno siły i witalności, dobrze ją wykorzystaj.

Jest to najjaśniejsza pełnia w roku, mroźny blask rozświetla przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, dzięki temu jest idealnym czasem na stawianie tarota. Warto w tym czasie odkryć wszystkie skrywane sekrety, i przyznać się do kłamstw gdyż prawdopodobnie prawda wyjdzie na jaw.

Image result for moon vintage

Księżyc jest połączony z wodą, oddziałuje na nią. Jest symbolem kobiecej energii i Potrójnej Bogini, która reprezentuje bierność, intuicję, skierowanie do wewnątrz, opiekuńczość i płodność. Woda w tym czasie zamarza- transformuje, zmienia stan. Dlatego warto zapoczątkować zmiany, zmienić coś w sobie lub naszym otoczeniu. Należy jednak pamiętać by nie działać pochopnie, ten czas powoduje często brak kontroli-dlatego należy zaopiekować się naszymi relacjami z bliskimi by nie pojawiły się na nich żadne rysy. Lepiej pomyśleć zanim się coś powie i pamiętać, że czasem to milczenie jest złotem.

Image result for wicca goddess

Pełnia charakteryzuje się pełnią sił więc działaj! Ale uważaj by nie przecenić swoich możliwości .W tym czasie trudno rozdzielić w sobie uczucia nienawiści i miłości ale nie przejmuj się tym. Medytacja i spacer pomogą poukładać ci myśli.

Image result for vintage moon tarot

Magicznej Pełni!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s